Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rady a tipy

Rady a tipy pri predaji a kúpe nehnuteľnosti

Uvažujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť? Rozhodnutie predať alebo kúpiť nehnuteľnosť je jeden veľký krok v živote a preto sa treba dobre rozhodnúť akým spôsobom tento svoj cieľ zrealizovať. Celý priebeh predaja a kúpy je časovo a rovnako aj psychicky náročný. Na to, aby bol Váš zámer úspešný, potrebujete mať široké skúsenosti v tejto oblasti, alebo vhodného partnera s takýmito skúsenosťami.

Rady predávajúcim:

  • výber správneho spoľahlivého partnera – realitnej kancelárie. Doporučujeme vybrať si realitnú kanceláriu, ktorá je členom NARKS (národná asociácia realitných kancelárii Slovenska)
  • stanovenie správnej ceny Vašej nehnuteľnosti – pomôže dobrý maklér
  • pripraviť si doklady k nehnuteľnosti – doklad alebo zmluva, ktorou ste nadobudli nehnuteľnosť

Rady pre kupujúcich:

  • dobre si prehodnotiť svoje finančné možnosti
  • pri kúpe cez hypotekárny úver najprv navštíviť finančnú inštitúciu (banku) a dať si vypracovať certifikát
  • hľadať nehnuteľnosť z ponúk realitných kancelárii, ktoré sú členom NARKS

Ak ste sa už rozhodli predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, budeme radi ak nás oslovíte a my Vám pomôžeme absolvovať celý proces bez stresov. Realitná kancelária Happy real, s.r.o. je pripravená prejednať s Vami spôsoby ako predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť rýchlo a za najlepšiu cenu. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Linky